Льоріс виділив головні причини, які не дозволили французам тріумфувати у матчі зі збірною України

25 березня 2021 Читать на русском

Голкіпер збірної Франції Уго Льоріс висловив невдоволення нічийним результатом першого матчу відбору на чемпіонат світу 2022 року проти українців.

"Ми повинні були зробити більше, щоб заслужити другий гол.

"Всі карти нам сплутав їхній гол": Жиру розсипався у компліментах збірній України

У другому таймі не вистачало агресії, до того ж ми не дуже рішуче грали з м'ячем, і нам не пощастило в епізоді з пропущеним голом", – цитує Льоріса офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, чинні чемпіони світу вийшли вперед ще до середини першого тайму, відкривши рахунок з положення поза грою. По перерві "триколірні" забили ще раз, але вже у власні ворота. Як наслідок, бойова нічия 1:1.

Франція – Україна: прекрасний старт відбору, (не)дивна схема, тотальний прагматизм Шеви та бліді копії чемпіонів світу