Кубок України: результати жеребкування 1/8 фіналу – Динамо і Шахтар дізналися суперників

31 серпня 2023 Читать на русском

У четвер, 31 серпня, відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка України сезону-2023/2024.

На цій стадії боротимуться вісім переможців четвертого попереднього етапу і вісім клубів УПЛ (1-8 за рейтингом). Шахтар, Дніпро-1, Зоря, Динамо, Ворскла, Олександрія, Кривбас та Минай дебютують у новому розіграші Кубка України.

Ворскла феєрично пробилась у чвертьфінал жіночого Кубка України, забивши супернику 30 голів

Вікторія – Минай

Зазначимо, що Динамо зіграє в київському дербі з Оболонню. На старті УПЛ команди видали ефектну перестрілку, а команда Луческу перемогла з рахунком 4:2. Натомість Шахтар відправиться в Рівне, де нещодавно розписав результативну нічию зі скандальним голом Матвієнка (1:1).

Базовий день проведення матчів 1/8 фіналу – 27 вересня. Чвертьфінали теж повинні відбутися ще цього року, попередня дата – 1 листопада. Вирішальний матч запланований на 15 травня 2024-го.

ЛНЗ сенсаційно вилетів з Кубка України, Рух впевнено здолав Скалу, Верес та Металіст 1925 йдуть далі