Гвардіола прокоментував перемогу Манчестер Сіті в Кубку Англії

4 січня 2020 Читать на русском

Головний тренер Манчестер СІті Хосеп Гвардіола поділився емоціями від поєдинку 1/32 Кубка Англії проти Порт Вейла.

"Ми зіграли серйозно. У першому таймі нам було складнувато, але другий тайм був кращим. Я думаю, що загалом команда зіграла добре. У Прем'єр-лізі ми сильно відстали, нам потрібно зосередитись на тому, аби посісти друге місце.

Зінченко першим голом у сезоні допоміг Манчестер Сіті перемогти в Кубку Англії – відеоогляд матчу

Харвуд-Белліс, коли він виходив у цьому сезоні, то грав дуже добре. Звичайно, він молодий і тепер уже забив за Манчестер Сіті – це був трохи дивний гол. Це важливо, щоб він грав на хорошому рівні. Ерік Гарсія та Тейлор молоді, але вони грають більш, ніж просто добре", – наводить слова Гвардіоли прес-служба Манчестер Сіті.

Нагадаємо, Манчестер Сіті розгромив Порт Вейл (4:1), а один із голів на рахунку Зінченка.

Зінченко забив за клуб уперше за 360 днів – Манчестер Сіті розгромив Порт Вейл у Кубку Англії