Грізманн цікаво виправдався за нічию з Україною

25 березня 2021 Читать на русском

Форвард збірної Франції Антуан Грізманн, якому вдалось відзначитись у воротах "синьо-жовтих", роздратований результатом першого матчу відбору і вже погрожує суперникам.

"Можливо, нам не вистачило більше гравців атаки, які добре грають один в один.

Льоріс виділив головні причини, які не дозволили французам тріумфувати у матчі зі збірною України

Ми вивчимо, як грати проти такої системи, і виграємо наступний матч. Завжди намагаюся робити все можливе для команди. Хотіли перемогти, але не зуміли провести хороший матч. Потрібно проаналізувати свої дії перед наступною грою", – цитує Грізманна видання France Football.

Нагадаємо, чинні чемпіони світу вийшли вперед ще до середини першого тайму – Грізманн фантастичним ударом відкрив рахунок у матчі. Антуан зробив це з положення поза грою і арбітру у перерві навіть довелось вибачатися за свою помилку перед Андрієм Шевченком. Після відпочинку "триколірні" забили ще раз, але вже у власні ворота. Як наслідок, бойова нічия 1:1.

Франція – Україна: прекрасний старт відбору, (не)дивна схема, тотальний прагматизм Шеви та бліді копії чемпіонів світу