Хто переможе?
Герта Герта
Естерсунд Естерсунд
79 %
17 %
4 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 93
    Кінець матчу!
  • 90+3
    Другий тайм завершено!
  • 90
    Рональд Мукібі йде з поля, на заміну виходить Франк Арін
  • 90
    Мітчел Вайзер отримує жовту картку.
  • 87
    Брва Нурі не зумів реалізувати пенальті...
  • 81
    Ґенкі Хараґучі йде з поля, на заміну виходить Мітчел Вайзер
  • 78
    Габріель Сомі йде з поля, на заміну виходить Джеймі Хопкатт
  • 77
    Палько Дардаї йде з поля, на заміну виходить Юліус Каде
  • 73
    Фабіан Люстенберґер отримує жовту картку.
  • 64
    Ніклас Штарк йде з поля, на заміну виходить Пер-Сільян Шелбред
  • 61
    Гольову передачу на свій рахунок записує Максімілан Міттельштадт.
  • 61
    Гооол!!!!! Петер Пекарік забиває гол.
  • 58
    Гооол!!!!! Сотіріс Папаяннопулос забиває гол.
  • 55
    Кьортіс Едвардс отримує жовту картку.
  • 46
    Альхайї Геро йде з поля, на заміну виходить Денніс Відгрен
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45
    Перший тайм завершено!
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Герта Естерсунд
46' Альхайї Геро
Денніс Відгрен
55' Кьортіс Едвардс
58' Сотіріс Папаяннопулос
Петер Пекарік 61'
Ніклас Штарк
Пер-Сільян Шелбред
64'
Фабіан Люстенберґер 73'
Палько Дардаї
Юліус Каде
77'
78' Габріель Сомі
Джеймі Хопкатт
Ґенкі Хараґучі
Мітчел Вайзер
81'
87' Брва Нурі
Мітчел Вайзер 90'
90' Рональд Мукібі
Франк Арін

Статистика матчу

Герта Естерсунд
56% Володіння мячем 44%
3 Кутові 3
5 Удари в площину воріт 5
17 Удари в напрямку воріт 7
2 Офсайди 2

Турнірна таблиця Ліги Європи

Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі
Відео
Залиште відгук