Дніпро офіційно позбавлений 6 очок
На дніпрян накладені чергові санкції від ФІФА за фінансові заборгованості.

СК Дніпро-1 – Дніпро / ФК Дніпро
Будь в курсі спортивних новин першим
Дисциплінарний комітет ФІФА надіслав у ФФУ листа про зняття з Дніпра ще 6 очок, повідомляє офіційний сайт ПФЛ. Раніше з клубу було знято 3 очки, тепер загалом команда не дорахується 9 залікових пунктів у Другій лізі.
Раніше Футбол 24 повідомляв, що ФІФА постановила про зняття з дніпрян 6 очок за заборгованість перед нападником Ніколою Калінічем.