Відео ЧС 2018

Усе найсоковитіше та найвидовищніше, чим потішить нас Чемпіонат світу 2018 з футболу, представляє розділ відео. Нарізки моментів, екстравагантні голи та гравці, трагічні результативні удари у свої ворота, радість команд та вболівальників. Разноманітні приколи та курйози, дивовижні голи та гра на межі людських можливостей.

Як 32 національні збірні виборюватимуть золоті медалі – увесь драматизм та неповторність цієї битви розкриє розділ відео ЧС 2018. Відео голів та огляд кожного із 64 матчів, останній з яких виявить переможця.

Відео Чемпіонату світу – це також бійки фанатів за межами футбольних арен та навіть, як показав, досвід, в чаші стадіону. Турнір проходить в Росії, яка славиться своїми агресивними вболівальниками. Чи будуть нові зіткнення між англійцями та росіянами, як це траплялось на Євро-2016 і було яскраво показано на відео з турніру? Можливо, хтось ще приєднається до цих безчинств. Як реагуватиме російська правоохоронна система?

Чемпіонату світу – це відмінна нагода показати себе претендентом на Золотий м'яч у рік, в який він проводиться. Неймар, Роналду, Погба, хтось ще? Вони мають знову показати свою магію та ефективність. Не проґавте яскраві відео найкрасивіших моментів за участю зірок футболу.

Чемпіонат світу 2018
Залиште відгук