Стадіони ЧС 2018

Чемпіонат світу 2018 з футболу пройде на 12 стадіонах Росії. Матчі турніру прийматимуть 11 міст: Ростов-на-Дону (Ростов Арена), Волгоград (Арена), Самара (Арена), Саранськ (Мордовія Арена), Нижній Новгород (Арена), Єкатеринбург (Арена), Казань (Арена), Калінінград (Калінінград), Сочі (Фішт), Санкт-Петербург (Арена) і Москва, яка представлена двома аренами (Лужники та Відкриття Арена).

Багато стадіонів перебувають у далекому від ідеалу стані. Так, одна із найдорожчих споруд світу, "Санкт-Петербург Арена" (приблизно 800 млн євро) викликає нарікання то на стан газону, то на протікання даху.

Загалом справжню перевірку якістю пройшли лише 4 арени. Казань Арена, Фішт (Сочі), Відкриття Арена (Спартак) і Санкт-Петербург Арена прийняли матчі Кубка Конфедерацій 2017, який також проходить під егідою ФІФА. Оновились і московські Лужники.

А ось решта 7 споруд наразі перебувають на різних етапах готовності. У мережі нещадно критикують об'єкт в Єкатеринбурзі. Матчі ЧС 2018 прийматиме стадіон з двома висувними трибунами, перегляд з яких не додасть зручностей. Утім ФІФА дозволяє будувати такі тимчасові трибуни (тут на майже 10 тисяч глядачів), і на мундіалях в Японії та Бразилії використовували щось подібну.

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук