Регламент ЧС 2018

На Чемпіонат світу 2018 з футболу кваліфікуються 32 національні збірні з 5, а можливо, й 6 конфедерацій. Переможець відбору в зоні Океанії повинен буде ще зіграти стикові матчі з 5-ю командою Південної Америки (КОНКАКАФ) за право потрапити у фінальну частину.

З Європи на ЧС-2018 кваліфікуються Росія як господар турніру, а також 9 переможців відбіркових груп і ще 4 команди, які посядуть 2-і місця і виграють матчі плей-офф. Команда з найгіршими показниками серед тих, які посіли 2-е місце в групах Європейської кваліфікації, не зможе взяти участь у стикових матчах і не потрапить на Чемпіонат світу. При підрахунку показників 2-х команд кожної групи не будуть враховуватись матчі зі збірними, які фінішували на останньому місці.

На розподіл місць у кваліфікації впливає кількість очок. Якщо цей показник рівний, то рахують спочатку різницю забитих і пропущених голів, далі кількість забитих м'ячів, і вже потім беруть до уваги результати в особистих зустрічах. Якщо геть усі показники будуть рівні, в силу вступає правило fair play: команда, в якої менше жовтих і червоних карток, стає переможцем.

Південна Америка делегує на ЧС-2018 4 перші команди, а 5-а зіграє стикові матчі проти переможця кваліфікації в Океанії.

Азія отримує 4 прямі путівки на Чемпіонат світу 2018 (по 2 команди з 2 груп 3-го раунду відбору). Треті команди обох груп (Австралія і Сирія) розігрують право вийти в ще один, вирішальний раунд плей-офф. За путівку на ЧС 2018 переможець стикових матчів зони Азії позмагається у двох матчах з представником КОНКАКАФ (Північної і Центральної Америки).

У зоні відбору ЧС-2018 КОНКАКАФ відбувається 5 раундів. На останньому етапі кваліфікації 6 найкращих команд Північної і Центральної Америки розігрують 3 прямі путівки на Мундіаль. Четверта команда зіграє з переможцем стикових матчів зони Азії.

В Африці проходять 3 раунди відбору Чемпіонату світу. У вирішальному команди розподілені на 5 груп. На ЧС 2018 потрапляють лише переможці кожного квартету.

На Чемпіонаті світу 2018 в Росії 32 збірні будуть розподілені на 8 груп по 4 команди. По 2 найкращі команди потрапляють в 1/8 фіналу, після чого команди проходять далі за кубковою системою з одного матчу в кожному раунді плей-офф.

no translation

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук