Фото ЧС 2018

Чемпіонат світу 2018 з футболу – це не тільки відео голів, моменти, а й найбільш вражаючі фото, роботи провідних кореспондентів світу. Радість, відчай, ейфорія, неймовірні емоції та симуляції – у найкращих миттєвостях ЧС 2018.

На "Футбол 24" ви зможете переглянути традиційні фото Чемпіонату світу після його відкриття та закриття, найцікавіших матчів і поєдинків плей-офф та фіналу. Все, що залишилось за кадром телекамер. Фото ЧС 2018 – для вас найоригінальніші фанати та найчарівніші вболівальниці. Мундіаль збирає представників різних континентів з їхньою екзотичною та барвистою культурою вболівання.

Фото Чемпіонату світу 2018 – це також травми, голи та провокації, сумнівні моменти і помилки арбітрів. Нові іміджі зіркових футболістів та інші моменти, які привідкривають яскравий антураж спортивного дійства №1 влітку 2018 року і показують, що футбол є справжнім театром, на якому непідробно точиться боротьба не на життя, а на смерть. Якщо ви не бажаєте пропустити найяскравіші миттєвості ЧС 2018, тоді розділ фото новин неодмінно задовольнить ваші потреби.

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук