Тренери ЧС 2018

На Чемпіонат світу 2018 з футболу свої команди привезуть 32 найкращі тренери національних збірних з кожного континенту. Щоправда тренер найкращої збірної кваліфікації Океанії повинен ще сильно постаратись – не тільки виграти відбір у своїй зоні, але й побороти 5-у команду Південної Америки.

Йоахім Льов, який приводив збірну Німеччини до перемоги на Чемпіонаті світу 2014, знову достроково вивів Бундестім у фінальну частину Мундіалю. Гарет Саутгейт ставав тимчасовим наставником збірної Англії, але і він справився з роботою на відмінно. Головний тренер збірної Бразилії Тіте вивів "селесао" на Чемпіонат світу, побивши всі рекорди. Роберто Мартінес впорався із завданням, тренуючи зіркову збірну Бельгії.

Тренери здобули зі своїми командами уже 9 путівок на ЧС 2018. Ще один, десятий учасник фінальної частини, наставник збірної Росії Станіслав Черчесов мав легше завдання – його команда кваліфікувалась на Чемпіонат світу з футболу автоматично як приймаюча сторона.

Дідьє Дешам, Андрій Шевченко, Хулен Лопетегі – хто ще з легендарних гравців, а нині тренерів досягнуть свого? Про все дізнаєтесь на "Футбол 24".

no translation

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук