toggle menu

Новини ЧС-2018

новини чемпіонату світу з футболу 2018

На сторінці новини ЧС 2018 з футболу ви знайдете всю найцікавішу інформацію про відбіркові турніри у різноманітних зонах кваліфікації. 
Передусім це Європейська кваліфікація, де свої матчі грає збірна України. Тут уся необхідна інформація про команду Андрія Шевченка і суперників українців – як поточних, так і заочних: Хорватію, Ісландію, Туреччину, Фінляндію і Косово. 
Також ви знайдете новини про нових учасників фінальної частини Чемпіонату світу 2018 з футболу. Після вересневих матчів команд, які вийшли на ЧС-2018 через відбір, стало 7 плюс господар турніру – Росія. 
У розділі новини ЧС 2018 з футболу ви першими дізнаєтесь, чи кваліфікується на турнір збірна України. А також, чи пройдуть сито відбору такі топ-збірні, як Аргентина з неперевершеним Лео Мессі в ролі капітана. Хто із зірок футболу залишиться за бортом фінального турніру. А хто стане відкриттям і сенсацією. Відзначимо, що шлях на Кубок світу для збірної України може пролягати через додаткові матчі плей-офф, якщо команда Шевченка посяде у своїй відбірковій групі 2-е місце. 
Під час фінальної частини Мундіалю оперативно читайте найсвіжіші новини Чемпіонату світу 2018 з футболу, які цікаво та варто знати. Все про 32 команди-учасниці, які представляють Європу, Південну та Північну Америку, Азію, Африку і, у разі проходження кваліфікації, Океанію. 

1
год
:
54
хв
Нідерланди
22:00
Україна
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки!

Гаразд