Судді ЧС 2018

На Чемпіонат світу 2018 з футболу традиційно вирушать найкращі судді з усіх континентів. Ті, хто залишатиме серйозний слід на кожному подібному турнірі. Повний список арбітрів на ЧС 2018 затверджує спеціальний суддівський орган ФІФА після того, як кожна федерація визначається зі своїми найкращими представниками корпусу арбітрів. Тут будуть уже такі досить відомі в світі судді, як Нестор Пітана, Джанлука Роккі, Фелікс Брих, Дамір Скоміна та багато-багато інших. Арбітрів для Чемпіонату світу вибирали та готували П'єрлуїджі Колліна та Массімо Бузакка, добре відомі українським вболівальникам.

На ЧС 2018 судді матимуть змогу використовувати відеоповтори для суперечливих ситуацій. Система з відеоасистентом арбітра (VAR) вже активно застосовується в провідних чемпіонатах Європи. Також за допомогою VAR судді вирішували долю неоднозначних епізодів на Кубку Конфедерацій 2017. У ФІФА вважають використання системи відеодопомоги арбітрам корисним явищем, на як немає нарікань.

Працювати на Чемпіонаті світу 2018 зможуть і та судді, які припускались серйозних чи навіть грубих помилок у сезоні. У ФІФА враховують людський фактор і не ставлять хрест після першої ліпшої помилки рефері.

no translation

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук