Чорноморець і молодь Динамо без шансів поступилися сербам – кияни дивно порушили свій "бан" на друзів Росії

Черговий день зимових зборів подарував відразу два спаринги між командами України та Сербії.

Чорноморець – Нові Пазар – 0:2

Голи: Гавріч, 64, Станойловіч, 78

Динамо U-19 – Вождовац – 1:3

Голи: Кремчанін, ? – ???

Нашим командам протистояли середняки сербської Суперліги, і результати вийшли зовсмі невтішними. Чорноморець без особливих шансів поступився Нові Пазару. Перший тайм завершився без голів, але по перерві підопічні Романа Григорчука були змушені двічі витягати м'яч з власної сітки.

Бєсєдін і 2 легіонери Динамо тренувались за індивідуальною програмою

Інсайдери стверджували, що Динамо наклало вето на проведення спарингів проти сербських клубів, проте це чомусь не завадило молоді киян вийти на одне поле з Вождовацем. Це був перший матч команди Ігоря Костюка в рамках турецьких зборів.

Вождовац двічі забив до перерви, в якій склад Динамо U-19 змінився повністю. Оновлена версія "біло-синіх" виступила краще – розмін голами призвів до підсумкових 1:3.

Динамо програло перший матч у 2023 році – повний розгром, плачевна гра і лише 1 гравець на позитиві