Челсі – Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Кубку Англії – як це було

18 лютого 2019 Читать на русском

Манчестер Юнайтед впевнено переграв Челсі в матчі 1/8 фіналу Кубка Англії. Склади та посилання на онлайн-трансляцію матчу – в цій новині на "Футбол 24"

Матч 1/8 фіналу Кубку Англії Челсі – Манчестер Юнайтед розпочався о 21:30 за київським часом та завершився переконливою перемогою підопічних Уле-Гуннера Сульшера. На 31-й хвилині рахунок після передачі Поля Погба відкрив Андер Еррера, а під завісу першого тайму Погба забив вирышальний гол ударом головою – йому асистував Маркус Решфорд. Текстову онлайн-трансляцію поєдинку проводив "Футбол 24".

Манчестер Юнайтед переміг Челсі та вийшов у чвертьфінал Кубка Англії – Поль Погба оформив гол+пас

Стартові склади:

Челсі: Аррізабалага – Аспілікуета (с), Рюдігер, Давід Луїс, Алонсо – Канте, Жоржінью, Ковачіч – Педро, Ігуаїн, Азар

Запасні: Кабальєро, Крістенсен, Дзаппакоста, Барклі, Хадсон-Одой, Вілліан, Жиру

Манчестер Юнайтед: Ромеро – Янг (с), Ліндельоф, Смоллінг, Шоу – Еррера, Матіч, Погба, Мата – Лукаку, Решфорд

Запасні: Де Хеа, Байї, Далот, Фред, Мактомінай, Перрейра, Алексіс

Челсі прийме Манчестер Юнайтед, Мілан проти невтішної серії в Бергамо та ще один шанс Зінченка: топ-5 матчів євровікенду