Барселона – Леганес – 5:0 – відео голів та огляд матчу

30 січня 2020 Читать на русском

Барселона без особливих труднощів здолала Леганес в рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Вже на четвертій хвилині Антуан Грізманн голом окреслив перспективи Барселони на позитивний результат у матчі. В середині тайму Клеман Лангле, після навісу з кутового, головою переправив м’яч у сітку і зробив рахунок 2:0.

Барселона запропонувала 100 млн євро за Рішарлісона – Евертон відповів категорично

По перерві за справу взявся Ліонель Мессі: отримавши передачу від де Йонга він увірвався на край штрафного і пробив під ліву стійку в протихід Куельяру. А за хвилину до закінчення матчу аргентинцю вдався вихід віч-на-віч. Між цими голами ще встиг відзначитись Артур.

5:0 і Барселона впевнено виходить в 1/4 фіналу Кубка Іспанії. де на неї вже чекають Реал, Валенсія, Атлетік, Вільяреал, Реал Сосьєдад та Гранада.

Барселона вийшла у чвертьфінал Кубка Іспанії, розгромивши Леганес – каталонці здобули найбільшу перемогу при Сетьєні