Хто переможе?
Аталанта Аталанта
Ліон Ліон
31 %
51 %
18 %
результат сформовано за результатами ставок на перемогу команд у прогнозах уболівальників

Новини

  • 93
    Кінець матчу!
  • 90+3
    Другий тайм завершено!
  • 87
    Бріан Крістанте йде з поля, на заміну виходить Мартен де Рон
  • 83
    Йосіп Ілічіч йде з поля, на заміну виходить Жозе Паломіно
  • 75
    Андреа Петанья йде з поля, на заміну виходить Ясмін Куртіч
  • 75
    Маріано Діас йде з поля, на заміну виходить Амін Гуйрі
  • 68
    Мемфіс Депай йде з поля, на заміну виходить Хуссем Ауар
  • 55
    Рафаель Толої отримує жовту картку.
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1
    Перший тайм завершено!
  • 45+1
    Максвель Корне йде з поля, на заміну виходить Геббелс Віллем
  • 33
    Ремо Фройлер отримує жовту картку.
  • 10
    Гольову передачу на свій рахунок записує Ханс Хатебур.
  • 10
    Гооол!!!!! Андреа Петанья забиває гол.
  • 1
    Матч розпочався.
Коментарі
Події
Аталанта Ліон
Андреа Петанья 10'
Ремо Фройлер 33'
45+1' Максвель Корне
Геббелс Віллем
Рафаель Толої 55'
68' Мемфіс Депай
Хуссем Ауар
75' Маріано Діас
Амін Гуйрі
Андреа Петанья
Ясмін Куртіч
75'
Йосіп Ілічіч
Жозе Паломіно
83'
Бріан Крістанте
Мартен де Рон
87'

Статистика матчу

Аталанта Ліон
45% Володіння мячем 55%
2 Кутові 5
1 Удари в площину воріт 3
7 Удари в напрямку воріт 11
2 Офсайди 4
Турнірна таблиця Ліга Європи
Група A І В Н П З П О Форма
1 Вільяреал 6 3 2 1 10 6 11
2 Астана 6 3 1 2 10 7 10
3 Славія Прага 6 2 2 2 6 6 8
4 Маккабі Тель-Авів 6 1 1 4 1 8 4
Група B І В Н П З П О Форма
1 Динамо 6 4 1 1 15 9 13
2 Партизан 6 2 2 2 8 9 8
3 Янг Бойз 6 1 3 2 7 8 6
4 Скендербеу 6 1 2 3 6 10 5
Група C І В Н П З П О Форма
1 Брага 6 3 1 2 9 8 10
2 Лудогорець 6 2 3 1 7 5 9
3 Істанбул Башакшехір 6 2 2 2 7 8 8
4 Хоффенхайм 6 1 2 3 8 10 5
Група D І В Н П З П О Форма
1 Мілан 6 3 2 1 13 6 11
2 АЕК Афіни 6 1 5 0 6 5 8
3 Рієка 6 2 1 3 11 12 7
4 Аустрія 6 1 2 3 9 16 5
Група E І В Н П З П О Форма
1 Аталанта 6 4 2 0 14 4 14
2 Ліон 6 3 2 1 11 4 11
3 Евертон 6 1 1 4 7 15 4
4 Аполлон 6 0 3 3 5 14 3
Група F І В Н П З П О Форма
1 Локомотив Москва 6 3 2 1 9 4 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 7 3 9
3 Шериф 6 2 3 1 4 4 9
4 Фастав Злін 6 0 2 4 1 10 2
Група G І В Н П З П О Форма
1 Вікторія Пльзень 6 4 0 2 13 8 12
2 Стяуа 6 3 1 2 9 7 10
3 Лугано 6 3 0 3 9 11 9
4 Хапоель Беєр-Шева 6 1 1 4 5 10 4
Група H І В Н П З П О Форма
1 Арсенал 6 4 1 1 14 4 13
2 Црвена Звезда 6 2 3 1 3 2 9
3 Кельн 6 2 0 4 7 8 6
4 БАТЕ 6 1 2 3 6 16 5
Група I І В Н П З П О Форма
1 Зальцбург 6 3 3 0 7 1 12
2 Марсель 6 2 2 2 4 4 8
3 Коньяспор 6 1 3 2 4 6 6
4 Віторія Гімараєш 6 1 2 3 5 9 5
Група J І В Н П З П О Форма
1 Естерсунд 6 3 2 1 8 4 11
2 Атлетік 6 3 2 1 8 5 11
3 Зоря 6 2 0 4 3 9 6
4 Герта 6 1 2 3 6 7 5
Група K І В Н П З П О Форма
1 Лаціо 6 4 1 1 12 7 13
2 Ніцца 6 3 0 3 12 7 9
3 Зюлте-Варегем 6 2 1 3 8 13 7
4 Вітесс 6 1 2 3 5 10 5
Група L І В Н П З П О Форма
1 Зеніт 6 5 1 0 17 5 16
2 Реал Сосьєдад 6 4 0 2 16 6 12
3 Русенборг 6 1 2 3 6 11 5
4 Вардар 6 0 1 5 3 20 1

Коментарі

Відео

close
Залиште відгук