Зворушливе прощання Піке з Камп Ноу у відеоогляді матчу Барселона – Альмерія – 2:0

6 листопада 2022 Читать на русском

Барселона впевнено перемогла Альмерію в матчі 13-го туру Ла Ліги, а Жерар Піке провів останній домашній поєдинок. Дивіться відео голів та огляд зустрічі Барселона – Альмерія на "Футбол 24".

Барселона мала шанс вийти вперед на 7 хвилині, але Лєвандовскі примудрився не влучити в площину воріт після удару з пенальті.

Піке красиво попрощався з Барселоною в останньому матчі на Камп Ноу: "Я тут народився і помру"

Забити вдалось аж на початку другого тайму: Бускетс зробив класну дальню передачу на фланг, де Дембеле прийняв м'яч, увійшов до штрафного та влучив у дальній кут. Френкі Де Йонг подвоїв перевагу на 62 хвилині, добивши м'яч у ворота.

Відзначимо і заміну Жерара Піке на 84 хвилині зустрічі – трибуни попрощались з легендарним захисником Барселони, який вирішив завершити кар'єру посеред сезону.

Таким чином, Барселона набрала 34 очки та очолила турнірну таблицю, Альмерія з 13 пунктами залишилась п'ятнадцятою.

Барселона перемогла Альмерію в матчі імені Піке – Жерар не стримав сліз, прощаючись з Камп Ноу