Зубков дебютним голом приніс Ференцварошу перемогу, Фехервар Петряка розтрощив суперника

17 серпня 2019 Читать на русском

Відбулися поєдинки 3-го туру чемпіонату Угорщини 2019/20. Традиційно у матчах взяли участь і українські футболісти.

Гол: Шері, 46

Ференцварош, який на тижні вилетів з Ліги чемпіонів, мінімально переміг Капошвар. Єдиний гол вже на 7-й хвилині забив Олександр Зубков, який відіграв 62 хвилини поєдинку. Ігор Харатін вийшов на заміну в другому таймі, а Данило Ігнатенко відіграв весь матч та отримав жовту картку. До слова, цей гол став дебютним для Зубкова у чемпіонаті Угорщини – раніше від забивав лише у кваліфікації ЛЧ.

Мезекевешд мінімально здолав Академію Пушкаша. У складі переможців весь матч відіграв Андрій Нестеров. Фехервард з Іваном Петряком у складі розтрощив ДВТК, хоча й пропустив вже на 1-й хвилині. Українець пішов з поля без голів.

Справжню перестрілку влаштували Дебрецен та Залаегерсег (3:2). У складі переможених Олег Голодюк провів весь матч у запасі. Гонвед без Владислава Кулача вдома програв Кішварді, у складі якої весь матч відіграв Богдан Мельник.

Манчестер Сіті драматично не дотиснув Тоттенхем через VAR – Зінченко двічі не зміг пробити чемпіона світу