Зоря – Десна – 1:1 – відео голів та огляд матчу

19 липня 2020 Читать на русском

У заключному турі Прем'єр-ліги луганська Зоря на власному полі не впоралася із чернігівською Десною (1:1). Дивіться відео голів та огляд матчу Зоря – Десна на "Футбол 24".

Активніше поєдинок розпочали гості й зуміли втілити власну перевагу в гол на 20-й хвилині: Конопля подав із правого флангу, а Пилип Будківський прийняв м'яч і класно пробив у падінні боковими ножицями.

Колос – Динамо – 2:0 – відео голів та огляд матчу

Луганці відігралися на старті другого тайму. Це Дмитро Хомченовський прийняв пас від Кочергіна перед карною зоною, трішки пройшов і красивим пострілом метрів з 22-х закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

Далі Зоря почала грати на утримання рахунку – матч так і завершився нічиєю 1:1, що найбільше задовольнило київське Динамо.

Зоря не змогла перемогти Десну й втратила можливість піднятися у зону Ліги чемпіонів – луганці завоювали бронзу УПЛ