Зірочка Динамо привів свою збірну до перемоги в турнірі – єдиний гол фіналу, призи найкращого гравця і бомбардира

12 вересня 2022 Читать на русском

Самба Діалло дуже продуктивно провів своє відрядження у збірну Сенегалу U-20.

UFOA A U20, фінал

Сенегал U-20 – Гамбія U-20 – 1:0

Гол: Діалло, 64

Представник Динамо носить капітанську пов'язку в молодіжній команді і повністю виправдовує цю довіру. Самба забив 3 голи на попередніх стадіях товариського турніру.

Динамо – Львів – 1:0 – відео гола і огляд першої перемоги киян в УПЛ – жахлива серія позаду

Не став винятком і фінал. На 64-й хвилині Діалло ефектно забив головою у падінні "рибкою". Цей гол виявився єдиним у матчі. До командного трофея капітан сенегальців додав два індивідуальні – призи найкращого гравця та бомбардира (4 голи).

Додамо, що Діалло досі не дебютував за дорослу команду Динамо. Нещодавно Ігорю Суркісу особисто довелося виховувати 19-річного вінгера, який не горів бажанням повертатися в Україну і чекав трансферу.

Динамо обіграло Львів у матчі УПЛ – старі герої помінялися місцями і перервали історичну серію поразок киян