Зінченко і свист фанатів Арсенала – Артета дав оцінку приниженню українця

17 квітня 11:29 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Керманич Арсенала Мікель Артета став на захист Олександра Зінченка після поразки від Астон Вілли.

Деякі фанати "канонірів" почали освистувати українця, коли його знімали з поля на 87-й хвилині. Артета не схвалює такого ставлення до власних гравців.

Артета робить це 4 сезон поспіль: Зінченка виганяють з Арсенала навіть авторитетні джерела – що відбувається насправді

"Ми любимо Алекса. Він дав нам так багато. Це гравець з різними якостями та неймовірним характером, який дозволяє нам бути самими собою у матчах. Ми завжди вимагаємо підтримувати наших футболістів", – наводить слова Артети Football.London.

Сьогодні на Зінченка і компанію очікує нове випробування – гостьовий матч-відповідь проти Баварії у чвертьфіналі ЛЧ. Стартовий свисток о 22:00 за київським часом. Перша гра у Лондоні завершилася нічиєю 2:2, а Зінченко відіграв весь другий тайм.

Баварія – Арсенал: анонс матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів