Зідан виділив двох гравців Реала після розгромної перемоги над Хетафе

4 січня 2020 Читать на русском

Головний тренер Реала Зінедін Зідан оцінив дії підопічних у матчі 19 туру Прімери проти Хетафе (3:0).

"Ми знали, що будемо грати проти складної команди, але ми отримали бажане. Для нас важливо додавати, тому що цей чемпіонат дуже складний. Хлопці увімкнули високу інтенсивність з першої хвилини.

Валенсія втримала перемогу над Ейбаром і піднялась на шосту сходинку: 19-й тур Прімери, субота

Я радий за Куртуа, гадаю, що він задоволений своєю роботою. Ми могли пропустити в деяких моментах, але Тібо діяв дуже добре. Модріч – дуже важливий гравець для цієї команди і завжди таким залишиться. Лука Модріч – це Лука Модріч. Я радий через його зосередженість і цей спринт до гола на 90-й хвилині разом з Вальверде. Спочатку нам потрібно насолодитися цією перемогою, а далі готуватися до наступних непростих суперників", – цитує Зідана Marca.

Завдяки перемозі Реал принаймні тимчасово очолив турнірну таблицю Прімери, оскільки Барселона протистоятиме в дербі Еспаньйолу кількома годинами пізніше.

Реал розгромив Хетафе на виїзді та перервав провальну серію – нелогічний результат, феноменальний конкурент Луніна