Жерсон Родрігес лютував після заміни у матчі проти Зорі – відео емоцій легіонера Динамо

9 серпня 2021 Читать на русском

Нападник Динамо Жерсон Родрігес потрапив у чергову неоднозначну ситуацію.

Форвард збірної Люксембургу в звітному матчі вийшов на поле з перших хвилин, але в середині другого тайму був змушений поступитися місцем Карлосу Де Пені.

Жерсон Родрігес підставив Динамо у співпраці з New Balance – Суркіс очікує на фінансову компенсацію від нього

Після своєї заміни Жерсон вибухнув емоціями. Люксембуржець не потис руку тренерам і ударом ногою порозкидав пляшки з водою, які стояли поруч лави для запасних. Цікаво, що Віктор Циганков та Томаш Кендзьора, яких замінили слідом за Родрігесом, повелися більш чемно.

Зауважимо, що на момент замін Динамо вело у рахунку (1:0). До фінального свистка команди встигли забити ще по голу, кияни здобули перемогу і піднялися на третє місце в таблиці при грі в запасі.

Зоря – Динамо: нестабільна крутість киян, провальний успіх "біло-синіх" по перерві та тотальна невиразність "мужиків"