Жалюгідне прощання Ракицького і Ко з Лігою чемпіонів у відеоогляді матчу проти Борусії Д – 1:2

8 грудня 2020 Читать на русском

Зеніт приймав дортмундську Борусію в рамках 6-го туру групового етапу ЛЧ. Дивіться відео голів та огляд матчу на Футбол 24.

Зеніт несподівано відкрив рахунок у зустрічі вже на 16-й хвилині і тривалий час росіяни були попереду.

Соболь отримав дві жовті картки за тайм – українець підвів Брюгге у вирішальному матчі Ліги чемпіонів

Вже у другому таймі "джмелі" оговтались і вирівняли становище, завдяки влучному удару Піщека. А вже через 10 хвилин Вітсель святкував взяття воріт, спокійно пробивши з лінії штрафного майданчика.

Зеніт лише з одним заліковим балом прощається з єврокубками у нинішньому сезоні, а Борусія Д очікує на жеребкування плей-офф ЛЧ.

Ліга чемпіонів: Брюгге без вилученого Соболя не зміг вирвати путівку в плей-офф, Зеніт Ракицького безславно вилетів