Збірна Іспанії пропустила ганебний гол майже з центра поля – голкіпер повторив помилку Луніна

1 квітня 2021 Читать на русском

У поєдинку третього туру європейської кваліфікації на ЧС-2022 Іспанія – Косово був забитий нетиповий гол.

На 70-й хвилині матчу голкіпер "Фурії Рохи" Унаї Сімон вискочив за межі штрафного майданчика, намагаючись перехопити довгу передачу суперника. Воротар іспанців дістав м'яч, але відпустив його занадто далеко.

Рамос зіграв проти Косова 5 хвилин і травмувався – капітан Реала пропустить матчі з Ліверпулем та Барселоною

Хавбек косоварів Бесар Халімі відібрав м'яч і метрів з сорока запустив ефектний парашут. Відчайдушний стрибок захисника нічого не дав – рахунок став 2:1. Зауважимо, у листопаді 2020-го схожий гол пропустив Андрій Лунін, який невдало зіграв на виході у спарингу проти Польщі. Щоправда, удар Халімі все ж вийшов ефектнішим.

До слова, цей м'яч не допоміг балканцям набрати бодай очко – Іспанія взяла гору з рахунком 3:1.

Турнір шести, Україна під тиском "третьої сили", присмерк богів і чехарда скандалів: підсумки старту відбору до ЧС-2022

Відео гола Халімі дивіться на 6:20