Заявка Іммобіле на "Золотий бутс" і розгром сенсації сезону у відеоогляді матчу Лаціо – Верона

27 липня 2020 Читать на русском

Римський Лаціо у виїзному поєдинку 36-го туру італійської Серії А розтрощив Верону (5:1). Дивіться відео забитих м'ячів і найцікавіших миттєвостей поєдинку.

Рахунок у матчі відкрили "мастифи", коли Соф'ян Амрабат реалізував пенальті на 37-й хвилині. Проте, ще до перерви Чіро Іммобіле і собі забив з 11-ти метрів, відімстивши за фол на собі.

Ювентус достроково став чемпіоном Італії, здолавши Сампдорію, – в Серії А визначились усі учасники єврокубків

На старті другого тайму могла забивати Верона, та натомість вийшов вперед Лаціо. Це Сергєй Мілінковіч-Савіч класно виконав штрафний, перекинувши м'яч через стінку. Вже за кілька хвилин Хоакін Корреа забив третій м'яч, пробивши за діагоналлю у дальній кут.

Ще два м'ячі забив Іммобіле. Спочатку центрфорвард в один дотик розкішно поклав після пасу Джордану Лукаку, а потім ще раз покарав Верону одинадцятиметровим після порушення правил проти себе. Тепер в активі Іммобіле 34 голи в Серії А, він зрівнявся із Робертом Лєвандовскі з Баварії у боротьбі за "Золотий бутс".

"Цей с*чий син Маліновський отримав своє покарання": Італія лютує після змарнованого українцем пенальті в Мілані