Захисник Шахтаря ледь не "вбив" арбітра під час спарингу з Карпатами – відео небезпечно-кумедного падіння

16 березня 06:30 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Травмою рефері мало не завершилась одна з атак "гірників" у товариському матчі з командою Мирона Маркевича.

Товариські матчі
завершено
-

Напередодні Шахтар, аби заповнити міжнародну паузу, провів товариський поєдинок з львівськими Карпатами (2:2). Команди влаштували бойове видовище, забивши 4 голи у матчі. Однак не лише результатом запам'яталась дуель лідерів своїх дивізіонів.

Маркевич прокоментував бойовий спаринг Карпат з Шахтарем: "Трошки опустили наших футболістів на землю"

На 72-й хвилині стався кумедний епізод: під час атаки донеччан Педрінью влетів у арбітра Олександра Шандора, той не втримався на ногах і зробив перекид через голову.

Ситуація викликала регіт у Лассіни Траоре і Юрія Романюка. Та й сам рефері з гумором поставився до цієї ситуації, хоча звернувся за медичною допомогою. Схвильований Педрінью не відходив від арбітра, поки лікарі Шахтаря не повернули суддю у гру.

Карпати і Шахтар зіграли внічию – гол на першій хвилині, дубль Траоре та вилучення Маркевича