Захисник Бенфіки назвав фактор, який допоміг лісабонцям двічі обіграти Динамо

24 серпня 2022 Читать на русском

Захисник Бенфіки Алекс Грімальдо прокоментував перемогу над Динамо (3:0) у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

"Кваліфікація до групи Ліги чемпіонів була однією з наших перших цілей у цьому сезоні. Ми досягли її з чудовим результатом. Ми були динамічними, і наші фанати давали нам сили.

Бенфіка відправила Динамо в Лігу Європи, влаштувавши розгром у Лісабоні за тайм

Я вважаю, що однією з наших найкращих рис є сильний початок матчу і швидке здобуття переваги в рахунку. Команда перебуває на чудовому рівні. Потрібно це зберегти і додавати", – цитує Грімальдо офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Бенфіка обіграла Динамо із загальним рахунком 5:0. В обох матчах лісабонці забивали голи виключно у першому таймі, після чого спокійно доводили справу до перемоги.

"Динамо, до якого рівня ви скотилися? Люди добрі": Сирота продає Жоріка, тесть заснув у 2-му таймі, в ЛЄ легко не буде