Ювентус втратив найкращого півзахисника і "короля асистів" на матч із чемпіоном

26 лютого 21:44 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Півзахисники Ювентуса Адрієн Рабьйо і Вестон Маккенні пропустять матч із Наполі.

У матчі 26-го туру Серії А проти Фрозіноне Рабьйо і Маккенні зазнали травм: француза замінили в першому таймі через проблеми з щиколоткою, а американець вивихнув ліве плече після перерви.

Неймовірний історичний рекорд Аллегрі у відеоогляді матчу Ювентус – Фрозіноне – 3:2

Як інформує Football Italia, обидва півзахисники пройшли медичне обстеження в понеділок вранці. Первинний діагноз щодо двох гравців був підтверджений. Вони абсолютно точно пропустять матч із Наполі, який буде зіграно в рамках 27-го туру чемпіонату.

Маккенні віддав п'ять результативних передач у Серії А в цьому сезоні, зокрема дві результативні передачі Душану Влаховічу в матчі проти Фрозіноне минулої неділі. За підсумками цієї зустрічі газета Tuttosport назвала Вестона "королем асистів".

Рабьйо забив 4 м'ячі й оформив 3 гольові передачі в 23 матчах за Юве у всіх турнірах. Він вважається найкращим півзахисником команди в цьому сезоні.

Ювентус на останніх секундах вирвав перемогу над Фрозіноне – Влаховіч витягнув туринців у битві з п'ятьма голами