Ювентус і Рома втратили по одному таланту – гравці травмувалися у першому таймі очного матчу

12 січня 2020 Читать на русском

Поєдинок 19 туру Серії А між Ромою і Ювентусом не обійшовся без пошкоджень у гравців обох команд.

Поле достроково покинули захисник туринців Мері Деміраль і хавбек римлян Ніколо Дзаньйоло.

Ювентус приготував для Дибали новий контракт зі значним збільшенням зарплати

Першим зазнав пошкодження 21-річний турок, невдало приземлившись на праву ногу. Замість нього на 19 хвилині вийшов Де Лігт. Згодом не пощастило і зірці Роми. Дзаньйоло не зміг продовжити гру після кількох жорстких ударів від суперників, тому поступився своїм місцем Ундеру на 36 хвилині.

Нагадаємо, саме Деміраль відкрив рахунок у матчі, а Роналду подвоїв перевагу Ювентуса – 2:0 після першого тайму.

Верона дотисла Дженоа, Сампдорія знищила Брешію, Торіно втримав перемогу над Болоньєю: 19 тур Серії А, неділя