Ярмоленко і Ребров оформили дивовижний камбек – перемога в компенсований час після 0:2 у першому таймі

11 лютого 2023 Читать на русском

Аль-Айн та Аль-Джазіра зіграли у 16-му турі першості ОАЕ. Рахунок і огляд матчу – у цій новині на "Футбол 24".

Чемпіонат ОАЕ, 16 тур

Аль-Айн – Аль-Джазіра – 3:2

Голи: Лаба, 37, 90+2 (пен), Рахімі, 71 – Бруно, 24, Рамадан, 29

Команда Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка підходила до поєдинку з триматчевою переможною серією в чемпіонаті, однак перший тайм став для Аль-Айна холодним душем.

Ярмоленко не повернеться в Динамо до літа – Аль-Айн має інші плани

Вже до 30-ї хвилини рахунок був 0:2 на користь Аль-Джазіри. Спершу Бруно після пасу через півполя реалізував вихід на ворота, а незабаром Рамадан подвоїв перевагу гостей потужним ударом у дотик.

До перерви Аль-Айн відіграв один гол зусиллями Лаби, який виграв верхову боротьбу і головою пробив у кут.

У другому таймі підопічні Реброва змогли і зрівняти рахунок. На 71-й хвилині Рахімі відновив рівновагу. Гол вийшов ефектним – удар у дотик в дальній кут.

А вже в компенсований час Аль-Айн заробив право на пенальті, який реалізував Лаба. 3:2 – команда Реброва і Ярмоленка завдяки вольовій перемозі посідає 5 місце, відстаючи від лідера на 3 очки. Вінгер збірної України був замінений вже після переможного гола, результативними діями не відзначився.

Арсенал не втримав перемогу перед битвою з Ман Сіті – Зінченко став одним із найкращих, але провалив ключовий момент