Яремчук фразою із трьох слів описав увесь сезон Гента

3 травня 2021 Читать на русском

Форвард Гента та збірної України Роман Яремчук прокоментував драматичний порятунок у першому матчі другого етапу Ліги Жупіле.

"Ми слабко провели перший тайм, але додали після перерви. У другій половині матчу ми діяли гостріше і перспективніше. Шкода, що не вдалося здобути перемогу.

Яремчук забив гол, а Безус асистував – українці влаштували камбек Гента проти Шведа і Ко

Вже через тиждень нам грати на виїзді зі Стандардом. Ми хочемо перемогти. Сезон для нас проходить під гаслом: "Все, або нічого". У Льєжі буде саме так", – цитує Яремчука офіційний сайт Гента.

Додамо, що "буйволи" змагаються за путівку в єврокубки у підгрупі 2. У стартовому турі проти Мехелена Гент зумів відіграти після 0:2. Один із голів забив Яремчук. Загалом у поточному сезоні форвард зіграв 29 матчів у чемпіонаті Бельгії, в яких забив 18 м'ячів та віддав 6 асистів.

Сассуоло – Аталанта: Маліновський тягнув бергамасків, але ті вручили Інтеру Скудетто, сумнів щодо Де Дзербі в Шахтарі