"Якщо програємо, то програємо", – як Гвардіола мотивував Манчестер Сіті у перерві двобою з ПСЖ

29 квітня 2021 Читать на русском

Головний тренер Ман Сіті Хосеп Гвардіола лаконічно підбадьорив своїх підопічних.

У перерві матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів "містяни" поступались ПСЖ (0:1), наставник гостей звернувся до підопічних.

"Найкращий матч англійського клубу", – Лінекер у захваті від виїзної перемоги Ман Сіті над ПСЖ

"Після першого тайму я сказав гравцям: "Грайте у свій футбол, покажіть себе. Якщо ми програємо, то програємо, але ми повинні залишатись самими собою", – цитує Гвардіолу Marca.

Нагадаємо, Сіті вдалось здійснити камбек і вирвати перемогу (2:1). Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться 4 травня.

ПСЖ – Ман Сіті: Зінченко як помилка і геніальний хід Гвардіоли – диво-камбек з диким вилученням у матчі 1/2 ЛЧ