Взаємини між Мбаппе та керівництвом ПСЖ загострилися – француз звинувачує клуб у зливі інформації ЗМІ

3 березня 23:28 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Нападник ПСЖ Кіліан Мбаппе вважає, що керівництво клубу порушило свою обіцянку.

У двох матчах поспіль француз покидає поле раніше, ніж прозвучить фінальний свисток. У грі проти Ренна (1:1) Мбаппе замінили на 65 хвилині, з Монако (0:0) – у перерві. Після того як Кіліан повідомив президенту ПСЖ Нассеру Аль-Хелаїфі про рішення залишити клуб влітку, його статус різко змінився, про що свідчать ранні заміни.

Луїс Енріке пояснив принизливу заміну Мбаппе: "Доведеться звикнути"

Згідно з інформацією L'Équipe, стосунки за лаштунками стали напруженими. Мбаппе підозрює, що 15 лютого, коли про його рішення стало відомо в медіа, інформацію злив ПСЖ. При цьому француз домовився з клубом, що оголосять про відхід пізніше.

У зв'язку з тим, що сталося, Кіліан вважає, що керівництво знову порушило дане йому слово. Він із нерозумінням ставиться до методів ПСЖ, враховуючи, що скоро на команду чекають важливі матчі в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, Кіліан Мбаппе у поточному сезоні забив 32 голи у 33 матчах у всіх турнірах. В його активі також сім результативних передач.

"Рахунок 14:0 ніколи не буває анекдотичним": Мбаппе переживає переломний момент – інтерв'ю на колесах в Нормандію