Вулверхемптон – Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція матчу АПЛ – як це було

20 серпня 2019 Читать на русском

В рамках 2-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед і Вулверхемптон розписали бойову нічию. Стартові склади на посилання на онлайн-трансляцію – в цій новині на "Футбол 24".

Матч 2-го туру АПЛ Вулверхемптон – Манчестер Юнайтед розпочався о 22:00 за київським часом і завершився результативною нічиєю (1:1). Рахунок на 24-й хвилині точним ударом з меж карного майданчика відкрив Антоні Марсьяль. В другому таймі Рубен Невеш фантастичним ударом з лінії напівкола перед штрафним пробив у дев'ятку з рикошетом від поперечини, зрівнявши цифри на табло. Крім того, на 68-й хвилині пенальті не реалізував Поль Погба.

Манчестер Юнайтед і Вулверхемптон розписали бойову нічию – Невеш забив фантастичний гол, Погба не реалізував пенальті

Текстову онлайн-трансляцію зустрічі проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Вулверхемптон: Патрісіу – Беннет, Коуді, Болі – Догерті, Дендокер, Моутінью, Невеш, Хонні – Рауль, Жота

Запасні: Радді, Нету, Кутроне, Гіббс-Вайт, Саїсс, Вінагре, Адама

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Ван Біссака, Магуайр, Ліндельоф, Шоу – Мактомінай, Погба, Джеймс – Лінгард, Рашфорд, Марсьяль

Запасні: Ромеро, Туанзебе, Янг, Перрейра, Мата, Матіч, Грінвуд

"Роналду був егоїстом, завжди ходив біля дзеркала", – Форлан згадав спільні роки з португальцем в МЮ