Вукоєвіч назвав зірку Динамо, яку Луческу ставить у приклад молодим гравцям киян

Асистент головного тренера "біло-синіх" Огнєн Вукоєвіч висловився щодо прогресу півзахисників Володимира Бражка та Олександра Яцика.

Товариські матчі
завершено
-

"Даємо Яцику та Бражку особисті поради. Кажу їм про вимоги Луческу, щоб вони стежили за рухами Сидорчука – як треба рухатись, працювати з м’ячем, приймати рішення.

"Луческу питав у Циганкова, чи пробиватиме він штрафний", – Вукоєвіч пояснив вимоги наставника Динамо

Щоб вони завжди шукали позицію та відбирали м’ячі. У Яцика та Бражка великі перспективи в Динамо. Думаю, вони можуть багато років грати на цій позиції у київському Динамо", – цитує Вукоєвіча офіційний сайт киян.

Нагадаємо, у крайньому спарингу Динамо розгромила Кайрат 4:0, а Яцик провів на полі 25 хвилин, вийшовши на поле в середині другого тайму.

Динамо розбило Кайрат, прокинувшись по перерві – Циганков з красивим голом і асистом