Вирішальний крок назустріч Шахтарю у відеоогляді матчу Ліги чемпіонів Монако – Спарта Прага

11 серпня 2021 Читать на русском

Французький Монако здолав празьку Спарту в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів поєдинку.

Головні події у князівстві припали на другий тайм. На 50-й хвилині Фолланд віддав на Желсона Мартінша, а той несподівано для кіпера пробив у ближній кут.

Дебютний гол Яремчука у відеоогляді матчу Бенфіка – Спартак Москва – 2:0

На 56-й Бен-Єддер у межах штрафного відкинув на Олександра Головіна, і росіянин із кількох метрів технічно поклав у дальній нижній. Під завісу ж матчу команди обмінялися голами. Спершу Нюбель і оборона заварили "кашу" біля власних воріт і привезли гол Давіда Моберга Карлссона. А згодом Соф'ян Діоп увірвався у штрафний з лівого краю, накрутив оборонця і пробив під ближню стійку – 3:1.

Шахтар на класі виграв важкий бій в Генка й пройшов у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів