Вирішальний крок Манчестер Юнайтед у Лігу чемпіонів у відеоогляді матчу проти Лестера

26 липня 2020 Читать на русском

У рамках 38-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед здолав Лестер (2:0) на виїзді. Дивіться відео забитих м'ячів і найцікавіших миттєвостей поєдинку.

"Червоні дияволи" контролювали хід поєдинку ледь не зі стартового свистка, проте реалізувати власну перевагу зуміли лише в другому таймі.

Варді став найкращим бомбардиром АПЛ – він найстарший голеадор Англії за майже 75 років

На 71-й хвилині Бруну Фернандеш упевнено реалізував пенальті за подвійний фол проти Марсьяля. Лестер спробував переламати ситуацію, але фінальний штурм "лисицям" не вдався. А в доданий арбітром час Джессі Лінгард підстеріг Шмейхеля, обікрав кіпера господарів і спокійно забив у порожні ворота.

Манчестер Юнайтед вийшов у Лігу чемпіонів, Тоттенхем прорвався у Лігу Європи, Уотфорд і Борнмут вилетіли з АПЛ