"Він шкодує – не забити пенальті на 90-й хвилині...": Манчіні однозначно оцінив шанси Італії вийти на чемпіонат світу

13 листопада 2021 Читать на русском

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні підсумував нічию зі Швейцарією (1:1) у матчі 9-го туру відбору на ЧС.

"Це футбол, Жоржінью шкодує, що він не забив пенальті. Можливо, нам пощастить в останньому матчі. Призначення пенальті було правильним. Це складно, але ми досі на два голи попереду. Ми повинні поїхати в Північну Ірландію, спробувати зіграти в нашу гру і виграти. Також сподіватися, що Болгарія матиме чудову гру проти швейцарців.

Промах ціною виходу на Мундіаль у відеоогляді матчу Італія – Швейцарія – 1:1

Ми повинні грати у свою гру та перемагати, це наше завдання. Наразі потрібно відновити сили, це була дуже важка гра. Слід бути впевненими у собі, навіть коли здається, що справи йдуть не дуже добре, вони можуть змінитись.

Він шкодує, це нормально – не забити такий пенальті на 90-й хвилині... Ясно, що Жоржінью розчарований, команда також, але зараз нічого не поробиш. Я впевнений, що ми будемо на чемпіонаті світу", – наводить слова Манчіні Football Italia.

Італія розписала нічию зі Швейцарією: криза атаки "Скуадри", проблеми Жоржінью з пенальті, Окафор – відкриття "наті"