"Він – половина команди": тренер Ворскли назвав головного героя проходу полтавців у чвертьфінал Кубка України

27 жовтня 2021 Читать на русском

Асистент головного тренера полтавців Олександр Омельчук розхвалив свою команду за вольовий поєдинок проти Вереса в 1/8 фіналу Кубка України (3:1).

"Команда та тренерський штаб задоволені результатом та змістом гри. Справді, був кубковий матч і не легко він нам у першому таймі дався.

"У Вереса два дні на підготовку, а у Ворскли п'ять": Вірт розкритикував календар після вильоту з Кубка України

До гола Кане господарі мали хороші моменти. Відзначив би Діму Різника, який зараз – це половина команди. Він рятував і рятує.

У другому таймі ми розуміли, що Верес піде вперед. Адже втрачати йому було нічого. Але тут у нас стався другий гол і вилучення у господарів, і їм стало справді важко. Ми ж догравали на куражі.

Завдання Ворскли у Кубку України? Пробиватись далі. Все залежатиме від жеребу", – сказав Омельчук у коментарі каналу "Футбол".