Вільяреал – Реал Мадрид: онлайн-трансляція матчу Ла Ліги – як це було

1 вересня 2019 Читать на русском

Вільяреал розписав ефектну нічию з Реалом. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію поєдинку були в цій новині на "Футбол 24".

Матч 3-го туру іспанської Ла Ліги Вільяреал – Реал Мадрид розпочався о 22:00 за київським часом і завершився результативною нічиєю. "Жовта субмарина" у кожному з таймів виходила вперед у рахунку, але кожного разу на останніх хвилинах "королівський клуб" його зрівнював. Гарет Бейл оформив дубль і заробив дві жовті картки у компенсований час, достроково покинувши поле.