Вільяреал – Ювентус: Емері відзначив головну чесноту "субмарини" та роль Влаховіча

23 лютого 2022 Читать на русском

Головний тренер Вільяреала Унаї Емері задоволений грою своєї команди проти Ювентуса (1:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Повторний матч у Турині відбудеться 16 березня.

"Ми не злякалися та продемонстрували досвід. Ми могли зрівнювати ще у першому таймі, але заслужено зробили це у другому.

Супердебют Влаховіча у відеоогляді матчу Вільяреал – Ювентус – 1:1

Найкращими якостями сьогодні у нашій грі були виваженість та зрілість. Ми пропустили, але повернулися у гру, зрівняли та намагалися перемогти. Потрібно їхати в Турин та вигравати.

Такі футболісти відіграють вирішальне значення на полі. Влаховіч забив на першій хвилині і міг забивати ще. Важко стримувати його протягом усього матчу. Але в цілому нам все ж таки вдалося вимкнути його і Морату з гри", – цитує Емері офіційний сайт УЄФА.

Вільяреал – Ювентус: Влаховіч відзначив дебют в ЛЧ голом на першій хвилині, нічия викинула Шахтар з топ-20 клубів Європи