"Відчуття було саме таким": півзахисник Барселони поставив під сумнів рішення судді про пенальті у матчі з ПСЖ

17 квітня 14:54 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Півзахисник Барселони Френкі де Йонг прокоментував виліт з Ліги чемпіонів від ПСЖ у чвертьфіналі турніру.

"Ми повели 1:0, і це стало великою перевагою. Але коли в ЛЧ ти змушений грати вдесятьох стільки хвилин, скільки довелося нам, проти такої хорошої команди, як ПСЖ, ти знаєш, що доведеться страждати.

Барселона зазнала подвійної поразки – виліт від ПСЖ коштував каталонцям понад 50 мільйонів, гранд з Мадрида радіє

Ми віддали всі сили, але в підсумку нічого не добилися. У моменті з червоною карткою у мене було відчуття, що м'яч, який контролював Барколя, мав опинитися ближче до нашого воротаря – я не бачив повтору інциденту, але відчуття було саме таким.

Це важкий удар, тому що ми були абсолютно впевнені в тому, що зможемо пройти далі. Ми боролися за результат після червоної картки, але цього не сталося. Немає іншого виходу, окрім як узяти себе в руки і постаратися домогтися більшого в наступному сезоні", – цитує де Йонга офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Барселона програла ПСЖ за сумою двох матчів з рахунком 4:6.

ПСЖ розгромив Барселону – вилучення Араухо, неоднозначна заміна Хаві та бенефіс Дембеле вивели Париж у півфінал ЛЧ