Вернидуб – про розгромну поразку від Шахтаря: Не варто робити трагедію

13 квітня 2019 Читать на русском

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував поразку своїх підопічних у поєдинку 24-го туру УПЛ від Шахтаря (0:3).

"Можу привітати Шахтар з перемогою. Вони сьогодні були сильнішими. Рахунок говорить сам за себе. Намагалися чинити опір, але не вийшло. Трагедії робити не варто. Потрібно рухатися вперед.

Фонсека пообіцяв подарувати Вернидубу пляшку портвейну після розгрому Шахтаря над Зорею

Подвійна заміна на 61-й хвилині? Пропустили гол на початку другого тайму. До слова, Шахтар забив дуже хороший м'яч. Розрізали наш правий фланг, як ніж масло. Рахунок став 2:0. Але ще був час. Хотілося збільшити швидкість. Якби забили, то шанси б з'явилися. Випустив досить швидких футболістів – Громова і Кабаєва.

Претензії до суддівства? У мене претензій вже рік немає. У нас суперсудді. Про що тут говорити.

Розслабленість через відсутність ключових гравців Шахтаря? Розслаблятись можна в лазні. На грі, думаю, ніхто не розслабляється. У Шахтаря досить серйозна лава запасних. Такий клуб, як Шахтар не братиме безкоштовних гравців. Думаю, ці футболісти коштують тих грошей, які були за них заплачені", – цитує Вернидуба офіційний сайт клубу.

Після поразки Зоря залишається на 5-й сходинці, маючи в активі 32 очки.

Шахтар розгромив Зорю: яскравий дебют Тете, луганці практично програли "бронзу"