"Вам не соромно?" – як Роналду мотивував гравців Манчестер Юнайтед на камбек у матчі з Аталантою

23 жовтня 2021 Читать на русском

Нападник МЮ Кріштіану Роналду взяв на себе роль лідера команди у перерві поєдинку ЛЧ проти Аталанти (3:2).

"Він запитав, чи не соромно їм, і сказав, що Манчестер Юнайтед не може так грати на очах у своїх фанатів.

"Я все одно буду закривати ваші роти і перемагати", – Роналду звернувся до хейтерів

Кріштіану сказав партнерам, що вони повинні виграти гру, і, якщо цього не зроблять, можуть не пройти в плей-офф Ліги чемпіонів", – цитує очевидця подій The Sun.

Хочеш відчути футбольну атмосферу? Запроси друзів і влаштуй перегляд матчів Ліги чемпіонів за келихом Żubrówka. Żubrówka – відкрий легенду! Для тих, хто хоче справжнього! Дізнатись більше про Żubrówka тут.

Нагадаємо, поступаючись Аталанті 0:2 після першого тайму, манкуніанцям вдалось переламати хід подій та вирвати перемогу, а ключовий м'яч у зустрічі забив саме Роналду.

МЮ – Аталанта: Роналду оформив камбек, але герой не він, за Сульшера б'ються, а Маліновський не міг нічого змінити