УЄФА пригадав гол Шевченка у ворота Депортіво – ретро дня

23 березня 2021 Читать на русском

Союз європейських футбольних асоціацій вирішив нагадати уболівальникам один з шедеврів екс-форварда Мілана Андрія Шевченка.

Прес-служба УЄФА вирішила поностальгувати і опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі Твіттер відео гола, який нинішній наставник збірної України Андрій Шевченко забив 17 років тому у ворота Депортіво.

Шевченко заговорив українською на прес-конференції – тренер збірної дав приємну обіцянку

Тоді, у першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів сезону-2003/04 українець відзначився на 46-й хвилині і допоміг Мілану розгромити іспанців за рахунком 4:1. На жаль, у матчі-відповіді "россонері" пропустили чотири сухих м'ячі і втратили шанс вийти у півфінал турніру.

Франція – Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка – про натуралізацію легіонера та висновки після 1:7