Українка забила прямим ударом з кутового у ворота Галатасарая – відео гола рокуfire

15 квітня 16:50 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Українська нападниця Ольга Овдійчук розкішним голом принесла перемогу Фомгету над Галатасараєм.

У битві лідерів жіночої Суперліги Туреччини між Фомгетом та Галатасараєм переможцями вийшли перші. Команди обмінялись голами в першому таймі, а в другій половині рахунок був 2:2 до 82-й хвилини.

Збірна України програла Хорватії у відборі на жіноче Євро-2025, пропустивши дивовижний гол

Саме тоді Ольга Овдійчук забила справжній шедевр. Українка пішла подавати кутовий та зважилась на "сухий лист". Вийшло класно – м'яч перелетів воротарку та залетів у дальній кут.

Цей гол Овдійчук став переможним – гра завершилась з рахунком 3:2. Фомгет набрав 60 очок та наблизився до Галатасарая, який очолює турнірну таблицю з 62 пунктами. До слова, за Фомгет виступають ще одна українка – Яна Деркач.

Зінченко розлютив Артету і почув свист фанатів Арсенала – українцю пророкують "гру на виживання" з 5 конкурентами