Україна – Боснія і Герцеговина: Федецький вірить в позитивний підсумок відбору до ЧС-2022

13 жовтня 2021 Читать на русском

Колишній оборонець збірної України, а нині – телеексперт Артем Федецький відреагував на нічию "синьо-жовтих" у 8-му турі кваліфікації до чемпіонату світу-2022 проти збірної Боснії і Герцеговини (1:1).

"Звичайно, ця нічия неприємна, як не крути. Але хлопці старалися, самовіддача була. Трохи не вистачило реалізації.

Україна – Боснія і Герцеговина: вболівальники обрали "Лева" матчу кваліфікації до ЧС-2022

Ми мали шикарні нагоди і в першому таймі, і в другому. Якби забили другий м'яч, могли б закрити гру. А так ми давали шанс боснійцям. Це команда з характером, вони терпіли до кінця. У них було мінімум моментів, але вони провели хорошу комбінацію та забили гол. Шкода, що ми не змогли перемогти, я розумію стан хлопців. Але у нас ще є шанси, тож можемо все виправити", – заявив екс-оборонець в програмі Головна команда.

Нагадаємо, що збірна України напередодні не втримала перемогу над боснійцями. На гол Ярмоленка в першому таймі балканці відповіли забитим м'ячем Ахмедходжіча під завісу поєдинку. Тепер доля путівки на ЧС-2022 для "синьо-жовтих" залежить від результатів збірних Фінляндії та Боснії.

"Пора дорослішати, Олександре Васильовичу": що таке "Петрабол" і куди шлють Матвієнка – Україна на межі