Уельс – Хорватія: онлайн-трансляція матчу відбору Євро-2020 – як це було

13 жовтня 2019 Читать на русском

Збірна Уельсу приймала Хорватію в рамках відбору до Євро-2020. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію матчу були в цій новині на "Футбол 24".

Матч 8-го туру кваліфікації до Євро-2020 Уельс – Хорватія розпочався о 21:45 за київським часом і завершився результативною нічиєю (1:1). Обидва голи були забиті у першому таймі – на 9-й хвилині точним пострілом в лівий нижній кут відзначився Влашіч, а вже у компенсований час рахунок ударом під праву стійку зрівняв Бейл.

Уельс вдома розписав нічию з Хорватією – "картаті" втратили можливість оформити достроковий вихід на Євро-2020

Телетрансляція проходила на каналі "Футбол 1", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Уельс: Хенессі – К. Робертс, Родон, Лок'єр, Б. Девіс – Аллен, Ампаду – Бейл, Дж. Вільямс, Джеймс – Мур

Запасні: Ворд, А. Девіс, Гюнтер, Тейлор, Е. Вільямс, Т. Робертс, Вокс, Вілсон, Морелл, Лоуренс, Воулкс

Хорватія: Ліваковіч – Єдвай, Ловрен, Віда, Барішич – Модріч, Влашич, Ковачіч – Перішич, Петковіч, Брекало

Запасні: Калініч, Слуга, Мелн'як, Періч, Ракітіч, Оршич, Брадаріч, Скоріч, Пашаліч, Ребіч, Бадель, Бартолєц

Слов'янський виклик Англії, вендета для Дешама та останній шанс Бейла та Ко – топ-фішки 7-го та 8-го турів євровідбору